Wpisy z tagiem: piano

poniedziałek, 28 kwietnia 2014

Pisałem ten felieton, jakby był ostatnim do poniedziałkowej „Gazety Wyborczej” – dlatego wyszedł trochę niepoukładany. Do lektury zapraszam tutaj.

poniedziałek, 07 kwietnia 2014

FC Barcelona, La Masia, FIFA

Tam, gdzie Barcelona przechwyci każdego genialnego dzieciaka z drugiego końca świata, zanim wychowają go (a potem zarobią na sprzedaży) tubylcy. I tam, gdzie Chelsea pozwoli zdolnym grać dla kogo innego, tylko jeśli zagwarantuje sobie, że w każdej chwili może wezwać go do siebie (lub zarobić na jego sprzedaży). Mój felieton do „Sport.pl Extra”, magazynu z dzisiejszej „Wyborczej”, przeczytacie tutaj.

poniedziałek, 31 marca 2014

Cristiano Ronaldo, analiza meczu piłkarskiego

Na tak wiele, że zbliżamy się do momentu, w którym rozbijanie - a rozbijają już wszyscy, na szczytach i nizinach futbolu, za pomocą coraz bardziej zaawansowanych algorytmów - przestaje mieć sens. Mój artykuł z dzisiejszej „Gazety” przeczytacie tutaj.

Tagi: piano
21:00, rafal.stec
Link Komentarze (5) »
poniedziałek, 24 marca 2014

Między Warzychą a Suárezem, między Kręciną a Sturridgem. Tutaj znajdziecie mój felieton z dzisiejszej „Wyborczej”, który miał traktować o tym, co nasze, ale zboczył gdzie indziej – samodzielnie, nie pytając autora o zdanie.

20:28, rafal.stec
Link Komentarze (12) »
poniedziałek, 17 marca 2014

Uli Höness i Sandro Rosell, Roman Abramowicz i Silvio Berlusconi, Rinat Achmetow i Gigi Becali, czyli krajobrazy na szczytach futbolu w pełnej krasie. Mój felieton do dzisiejszej „Gazety Wyborczej” przeczytacie tutaj.

poniedziałek, 10 marca 2014

Jeśli chcecie zajrzeć do alternatywnego świata Cesare Prandellego, trenera reprezentacji Włoch, to zapraszam do felietonu z dzisiejszej „Gazety Wyborczej”. Przeczytacie go tutaj.

poniedziałek, 03 marca 2014

Od lania paskiem do iPada, czyli rewolucji na Old Trafford ciąg dalszy. Mój coponiedziałkowy felieton z „Gazety Wyborczej” przeczytacie tutaj.

poniedziałek, 10 lutego 2014

Taka tam osobliwa i dająca do myślenia opowieść o saneczkarzu, który nie widział śniegu, księżniczce, mocy kokosa oraz marketingu partyzanckim. Mój felieton z dzisiejszej „Gazety Wyborczej” przeczytacie tutaj.

10:06, rafal.stec
Link Komentarze (5) »
poniedziałek, 03 lutego 2014

Mój spisany na klęczkach felieton o Yaya Touré – z okazji hiciora Manchesteru City i Chelsea, ale nie tylko – z dzisiejszej „Gazety Wyborczej” znajdziecie tutaj. Niby za wyklinaną przez wielu czytelników ścianą, ale od teraz już tylko częściowo płatną – w każdym miesiącu 10 artykułów z wyborcza.pl przeczytacie za darmo, dopiero przy 11. system poprosi was o wykupienie abonamentu (na razie w promocyjnej cenie, za 99 gr.). Kto nie wykupi, po miesiącu znów dostanie lekturę 10 tekstów nieodpłatnie. Stary system - pełen paywall - przestał działać.

wtorek, 28 stycznia 2014

Mamy za to nowego króla pośredniczących w handlu piłkarzami agentów, całą konkurencję spuścili pan Neymar da Silva i jego żona Nadine, znani także jako rodzice młodego gwiazdora Barcelony. Felieton z wczorajszej „Wyborczej” przeczytacie tutaj.

 
1 , 2 , 3 , 4
Archiwum
Tagi