Blog > Komentarze do wpisu

Agentka zwana Wandą

Kobieta siejąca zamęt. Jest więcej niż żoną króla strzelców ligi włoskiej Mauro Icardiego, stale komentuje sprawy futbolowe w telewizji, bez pardonu recenzuje będącego trenerem jej męża Luciano Spallettiego. I właśnie wstrząsnęła całym Interem Mediolan. Opowieść, której nie umiałem się oprzeć, przeczytacie w coponiedziałkowym felietonie do „Gazety” – jest tutaj.

poniedziałek, 18 lutego 2019, rafal.stec
Komentarze
2019/02/18 20:27:13
"Wart pałac Paca, a Pac pałaca"... - to pierwsze co się nasuwa po opisanej historii Icardiego i Wandy co go chciała.
-
2019/02/19 17:14:35
Niezła historia, a najlepsze, że tak kapitalnie niejednoznaczna i wielotematyczna. I - niezależnie od innych wątków - kiedy już myślisz, że świat idzie w złym kierunku, bo po co te wszystkie zdjęcia na insta i że jak to możliwe, że takie pajacowanie staje się więcej warte niż dobry tekst czy rola w filmie, albo nawet gra na boisku, wchodzą ci wszyscy kretyni z tekstami w stylu: "wracaj do garów", a wtedy łapiesz co jest problem znacznie poważniejszym.
-
2019/02/19 18:15:48
@stanislaw414
Wejrzyj na mojego TT, dałem tam dwa świeże cytaciki z byłych znakomitych piłkarzy, którzy mówią, jak jest.
-
2019/02/19 19:58:47
Odpowiedzmy im Wadną, do której nawiązałeś w tytule:

"Nazwanie cię głupcem byłoby obrazą dla głupich ludzi. Znałam owce, które mogłyby cię przechytrzyć. Nosiłam sukienki z wyższym IQ, ale ty cały czas myślisz, że jesteś intelektualistą, prawda, małpo?"
-
2019/02/19 20:48:55
Ja, niestety, do sióstr Nara jestem leciutko uprzedzony, druga (nie pamiętam czy starsza, czy młodsza) to niegdysiejsza pani Forlan, niestety, gdy Diego przytomnie napomniał o intercyzie, pani Nara określiła go publicznie niepoważnym czy niedojrzałym(sic!) i zerwała zaręczyny.
-
2019/02/19 23:39:45
Wanda jest dobra w świeceniu pupą i cyckami na Insta i przy tym powinna zostać. Icardi moim zdaniem w Interze jest spalony, chyba miarka się przebrała. Nie wiem czy go szatnia przyjęłaby, kibice... Raczej nie. Z nabywcą mimo wszystko nie powinno być problemu.
-
2019/02/20 13:46:01
@0twojastara i intercyza

Moim zdaniem, jeśli się nie potrafili zgodzić w takiej kwestii, to nie powinni być Ze sobą, bo to istotna sprawa. Natomiast potrafię zrozumieć stronę, która nie może się pogodzić z tym, że warunkiem związku miało by być podpisanie umowy majątkowej i nie wydaje mi się jednocześnie, żeby była tu podstawa do jednoznacznie negatywnej oceny moralnej takiego stanowiska, raczej nie.

@salvatore i cycki

Zastanawiam się czy gdybym napisał np.: "a Ty wracaj do oglądania cycków, bo lepiej ci to wychodzi niż komentarze", to mój wpis byłby Równoważny Twojemu w pierwszym zdaniu, czy niekoniecznie?

@Wanda i Mauro

Ludzie mają prawo do popełniania błędów wynikających z różnych przyczyn (miłości, lojalności, pazerności), ale dopóki nie krzywdzą zasadniczo innych i jeszcze są ze sobą szczęśliwi, to jest to być może dobry materiał, żeby poplotkować i można im życzyć więcej rozwagi w miejsce emocji itd. dla ich własnego dobra. Natomiast rozstrzyganie kto i czym powinien się zajmować, proponuję pozostawić do rozważań we własnych związkach, najlepiej z szacunkiem do partnera i jego zdania.
-
2019/02/23 18:49:51
@stanislaw414

O jejku aleś się obruszył. Nie wiem czemu zawdzięczam tą reakcję, ponieważ Cię nie znam i nie chcę Ci przypisywać cech które nie wiem czy posiadasz. Jednakże w przypadku Wandy nawet nazifeminiści siedzący w temacie by się nie obruszyli, bo to po prostu prawda. Wystarczy obserwować Instagram Wandy i co ona tam wyczynia od lat, jak pielęgnuje swój image nie tyle seks bomby, co pustej dziuni. Ciągłe świecenie cyckami, samojebki z dziubkami, wypinanie pupy, nagrywanie się w lustrze podczas przyjmowania różnych seksownych poz, min i jęknięć. Większość daje na Instastory, więc na 24h. Od afery z Mauro daje prawie cały czas swoje dzieci, nie wiem czy ma to związek, ale przypuszczam że tak, jakieś ocieplanie wizerunku
I choć różnie można oceniać osobę która tak się zachowuje, to nie można zaprzeczyć, że osiągnęła w tym najwyższy poziom wtajemniczenia. Wprost nieproporcjonalnie do tego jaką jest agentką swojego męża. Dlatego tak: powinna zostać przy świeceniu pupą i cyckami, bo to drugie jej nie wychodzi.
-
2019/02/23 22:11:16
@salvatore82
"nawet nazifeminiści siedzący w temacie by się nie obruszyli"

Kto? To jakiś wytwór ultra-prawicowej wyobraźni?
-
2019/02/24 18:40:48
Nazifeminizm - wypaczenie idei feminizmu, ocierające się o absurd dostrzeganie wszędzie nierówności w traktowaniu płci i krzywdzenie kobiet, tudzież pogardę dla nich. Określenie używane w mowie potocznej.
A czy to ultra-prawicowa wyobraźnia, czy ultra-lewicowa stworzyła to określenie to już nie wnikam i mnie to nie obchodzi. Wiem że Rafał pracuje w Wyborczej, ale ja się w polityczne utarczki nie bawię.
-
2019/02/24 19:07:10
Aha, czyli generalnie prawicowa wyobraźnia i raczej pusty zbiór desygnatów - przypominam, że to był u Ciebie rodzaj męski jeszcze. Poczułem się jak na blogu jakiegoś Ziemkiewicza. No, ale bez podawania konkretnych przykładów "nazifeministów" to faktycznie nie ma sensu. To pojęcie jest pewnie wymyślone przez incelów lub innych maniaków od zdań w stylu: "chcesz równouprawnienia, to se sama nieś tę torbę". Nie widziałem, żadnego "nazifeministy" na oczy.
-
2019/02/25 18:22:26
@ martin.slenderlink

Mało widziałeś.
-
2019/02/25 19:06:58
Musiałbyś podać przykład. Takie popisywanie się, że niby ktoś nie widział tego, "co nie śniło się młodym klerykom", nic nie da. Równie dobrze mógłbyś napisać, iż nic mi nie wiadomo o życiu w innej galaktyce. Pfff. Dla mnie to nie pierwsze rojone przez "prawą stronę" określenie o pustym zbiorze desygnatów :). Prawicowe fantazje o nazifeministkach czytałem nie raz, ale bez przykładu konkretnego "nazifeministy" nie ma sensu dalej dyskutować. Chyba że to ma być stanisław414. Wtedy zrobiłoby się naprawdę wesoło. A tak? Pff.
-
2019/02/25 20:03:33
Stanisława nigdy nie widziałem, poza tym go nie znam i - jak wspomniałem - nie będę mu przypinał łatek.
Poza tym nie chce mi się kontynuować tej konwersacji, nie załapałeś sensu mojej wypowiedzi tylko się czepiłeś określenia i drążysz, żądasz, po prostu męczysz.
-
2019/02/26 00:05:45
O kurcze. Przeszedłem już do kolejnych wpisów naszego gospodarza, a w tym czasie tu zrobiło się tak wesoło...