Blog > Komentarze do wpisu

Jugosławia trzymająca władzę

Od Bayernu po Legię, panoszą się wszędzie, ich macki obłapiają cały horyzont. Od dekad. Jak skończą grać, to zaczynają rządzić. Mój cotygodniowy felieton do „Gazety” przeczytacie tutaj.

niedziela, 15 kwietnia 2018, rafal.stec
Komentarze
2018/04/16 00:02:33
Do Twoich pytań "Dlaczego?" dodać można wiele... - np. dlaczego jedyny polski trener z bogatym doświadczeniem selekcjonerskim, przez całą karierę ławkę trenerską naszej reprezentacji mógł zobaczyć wyłącznie z trybun w trakcie jej (reprezentacji) występów?, dlaczego polski piłkarz, jeżeli marzy o poważnej karierze musi wyjechać z naszej ekstra możliwie jak najwcześniej, albo dlaczego Boniek na konferencji prasowej kiedy ogłaszał Nawałkę selekcjonerem, pytanie dziennikarza "dlaczego nie trener zagraniczny?" uciął krótko: - "na to na razie nie ma żadnych szans!" (cytuję z pamięci).
A na wiele "dlaczego?" sam sobie i nam odpowiadasz wieloma wpisami na blogu, choćby "Gdy mesjasz jest młodszy od owieczek". Myślisz, że nasza PMS - rządząca piłką od ponad trzydziestu lat - dopuściłaby do takiego "szaleństwa".
P.S.
Ciekaw jestem jak PMS poradzi sobie z eksperymentami Nawałki w ustawieniu reprezentacji. Przecież w popełnionym ostatnio przez nią Narodowym Programie Szkolenia wdrożyli ustawienie 4-4-2 jako obowiązujące na wszystkich poziomach rozgrywek. Napiszą aneks, czy wywalą Nawałkę?