Blog > Komentarze do wpisu

Unikalny kontent Manchesteru United

Manchester United, Deadpool

Wbrew medialnemu czarnemu PR-owi najbardziej utytułowanemu angielskiemu klubowi wiedzie się nie tyle świetnie, ile coraz świetniej. Felieton do poniedziałkowej „Gazety Sport.pl Ekstra” przeczytacie tutaj.

niedziela, 21 lutego 2016, rafal.stec
Komentarze
2016/02/22 15:29:56
Teraz widać geniusz Fergusona. Piłkarze którzy za jego czasów brylowali teraz są pośmiewiskiem w każdym klubie. Ferguson potrafił zagrać w ważnym meczu z jednym obrońcą, ale też potrafił wystawić 7 obrońców na raz. I zawsze jakoś to wyglądało. John Oshea potrafił nie raz zawstydzić cały Arsenal. Tak samo Park Ji Sung. Manchester United bez Fergusona stracił dużo. Można to sobie porównać z Barceloną ile straciła po odejściu Guardioli. Niezbyt wiele. Inter Mourinho dużo więcej. Juventus Antonio Conte niewiele. Wypisuje tylko przykłady drużyn z których trener odszedł dobrowolnie.
-
2016/02/22 19:23:41
Fakt, obecnie występy MU są równie niestrawne do oglądania, co popisy kabaretów w polskiej telewizji.
Wygląda na to, że z podreperowaniem bilansu bramkowego przyjdzie mu poczekać do starcia z Aston Villą - dyżurnym worem do obijania dla całej ligi (nad czym boleję, bo obok Widzewa to kolejny z moich ulubionych klubów z piękną historią, który tonie, bo wpadł w łapy popaprańców - zresztą z USA...).
-
2016/02/23 18:06:39
A ja uważam, że Górnik jest na razie bardzo słaby, Ruch grał solidnie, ale bez szału, a i ta łatwo wygrał.
:P