Blog > Komentarze do wpisu

Mamy Profesora X wśród jasnowidzów!

To najbardziej niezwykła na razie edycja konkursu na Jasnowidza roku, choć o zwycięstwie znów zdecydowała dogrywka. Ogłosiłem ją po cichu, na forum pod notką z poprawnymi odpowiedziami, by obaj zainteresowani mogli porywalizować bez presji. I badanie fotokomórką wykazało, że najlepiej przewidywał czytelnik neergrecorg – w dodatkowej rozgrywce przeczuł, co zdarzy się na Anfield Road – że Real wygra, że nie będzie miał 55 proc. czasu posiadania piłki, że Gerrard będzie podawał z co najmniej 90-procentową skutecznością – w przeciwieństwie do swego finałowego rywala, posługującego się nickiem mwojczyszyn.

Tegoroczny laureat konkursu jest laureatem wyjątkowym, wygrywa bowiem po raz drugi! Poprzednio triumfował w roku 2012, więc otrzymał koszulkę Chelsea, teraz wzbogaci garderobę o strój Realu Madryt, ufundowany przez sklep PodStadionem. Tu już nie ma mowy o przypadku, neergrecorg niewątpliwie włada mocami nadludzkimi. Jeśli elitę elit czytających w przyszłości – na naszej liście chwały widnieją także szewed, sexi.meri, pajac_kultury, rambocyc, future-is-now oraz nicki678 – uznamy za lokalnych X-menów, to lidera klasyfikacji wszech czasów musimy obwołać naszym Profesorem X! Doprawdy, jestem poruszony.

Zanim prześlę nagrodę, wirtuoza jasnowidzenia proszę o mejlowe przypomnienie (rafal.stec@agora.pl), jaki ma mieć rozmiar i pod jaki adres ją posłać. Jeszcze raz – wyrazy uznania, podziwu za wnikliwe spojrzenie w przyszłość i serdeczne gratulacje!

czwartek, 23 października 2014, rafal.stec
Komentarze
2014/10/23 15:48:28
Dzięki za świetną zabawę i oczywiście gratulacje dla zwycięzcy ! ;)
-
2014/10/23 16:28:41
Zabawa jest wówczas, kiedy czas udzielenia 49 odpowiedzi nie przekracza 3 minut. Powyżej to już co najmniej hobby ;-)
-
2014/10/23 17:43:52
Charles Xavier vel. Profersor X nie jest jasnowidzem lecz telepatą, ale jak się domyślam, chodziło o liderowanie istotom o nadludzkich zdolnościach a nie konkretną moc :-) Tak czy inaczej zwycięscy gratuluje i przestrzegam, jeśli dysponujesz jakimiś paranormalnymi zdolnościami uważaj by nie upomniała się o Ciebie jakaś tajna agencja rządowa ;-)
-
2014/10/24 02:07:38
Ah dziękuję, dziękuję, bardzo mi miło ^^

Tegoroczny konkurs jasnowidzowski chyba faktycznie był najbardziej emocjonujący z dotychczasowych. Postawiłem na zwycięstwo Realu i że Real nie będzie miał 55% posiadania piłki. mwojczyszyn natomiast, że Gerrard będzie miał ponad 90% celność podań.
Szybko stało się jasne, że Real ten mecz wygra. W połowie drugiej połowy statystyki kapitana Liverpoolu były na tyle dobre, że było prawie pewne, że uzyska żądany wynik. Natomiast sprawa posiadania piłki ważyła się do samego końca- dość powiedzieć, że w 86 minucie Real miał około 58% posiadania a mwojczyszyn był 1 punkt przede mną. Ba, nawet po zakończeniu spotkania sprawa nie była jeszcze jednoznaczna- sprawdziłem statystyki na whoscored.com, a te wskazywały 54% Madrytczyków, my zaś czekaliśmy na oficjalne, ze strony uefa.com.

To wielki zaszczyt zostać pierwszym podwójnym jasnowidzem. Dziękuję konkurentowi za wyrównaną walkę i już nie mogę się doczekać rozstrzygnięcia 7mej edycji ;)
-
2014/10/24 10:28:23
@psychothriller

"(...) uważaj by nie upomniała się o Ciebie jakaś tajna agencja rządowa (...)"

W pierwszej kolejności obstawiam ZUS. Przynajmniej w Polsce... tak czy inaczej dołączam się do gratulacji!